Konkurs ‎Infolotychallenge‬ rozstrzygnięty.

Wyłoniono zwycięzców konkursu podróżniczo-fotograficznego organizowanego przez Infoloty.pl. Celem była promocja idei “smart podróżowania”.

 

Pomysły na swoje walizki wypełnione przydatnymi w podróży gadżetami oceniało Jury: blogerzy i influencerzy z branży turystycznej i lifestyle: Marcin z Gdzie Wyjechać, Aga i Wojtek z CroLove, Sabina z Sama Przez Świat, Marta i Adam z Bite of Iceland, Damian z Ucieczka do Raju, Wiktoria i Damian z Miniomki, oraz Zosia i Piotrek z Gdzie Bądź.

Była też Nagroda Publiczności.

Po burzliwych naradach Jury i Głosowaniu Publiczności wybrano 4 zwycięskie prace. Ich autorzy mogą teraz planować wyjazd do dowolnego miasta w Europie.

Wygranym serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Wszystkie prace były świetne, a wybór naprawdę trudny! :)

Oficjalne wyniki oraz zestawienie wszystkich nadesłanych prac znajdziecie na stronie: https://challengerocket.com/infoloty-challenge/results #infolotychallenge #infoloty #challengerocket


Powrót do Travelblogów
Dołącz do Olneo!

Wakacje za granicą – 5 złotych wskazówek, jak się do nich przygotować.


Już niedługo wakacje. Upały, słońce, plaża …. Leniwe poranki i grillowe wieczory. Zabawy w ogrodzie i...

Czytaj więcej

Sztuka i praktyka zwiedzania miasta


Powiedzenie „miejska dżungla” wydaje mi się bardzo trafne. Wiele osób lekceważy przygotowanie do podróży po mieście popełniając czasami kardynalne błędy. Zwiedzanie miasta, obojętnie jakiego, to sztuka decyzji i wyboru. To tutaj popis swoim umiejętnościom mogą da...

Czytaj więcej