Wygraj podróż marzeń!

10 biletów lotniczych do wygrania w konkursie Infoloty Challenge.

 

Barcelona, Budapeszt, Lizbona, Wenecja, Zagrzeb - to tylko kilka miast, do których można wygrać loty w obie strony w konkursie Infoloty Challenge organizowanym przez Infoloty.pl

 

Wyzwanie jest proste.

Bądź kreatywny, zrób fotkę walizki zawierającej “smart gadżety”, które w Twojej opinii są niezbędne do podróży i walcz o nagrody.

 

 

 

Kreatywny konkurs na Smart Podróżowanie!

 

Infoloty Challenge to pierwszy internetowy konkurs podróżniczo-fotograficzny organizowany przez Infoloty.pl we współpracy z ChallengeRocket., pod patronatem medialnym naszego serwisu Olneo.pl.

 

Konkurs skierowany do wszystkich pasjonatów podróżowania. W zabawie może wziąć udział każdy bez względu na płeć, miejsce zamieszkania czy wykształcenie. Jedynymi wymogami są: ukończony 16. rok życia, posiadanie stałego miejsca zamieszkania w Polsce, oraz, przede wszystkim zamiłowanie do wojaży.

 

Podróże to szczęście, a szczęście najlepiej przeżywa się wspólnie, dlatego organizatorzy oferują zwycięzcom pakiety biletów - by na zagraniczny wyjazd nie wybierać się samotnie!

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Wyzwanie: wykonanie zdjęcia walizki zawierającej “smart gadżety”, które w Twojej opinii są niezbędne do podróży. Wygra ten, kto będzie autorem najbardziej pomysłowego zdjęcia.

 

Aby trafić do grupy szczęśliwców należy tylko wykonać tylko 4 kroki:

  1. zarejestrować się na stronie infoloty.challengerocket.com.
  2. przesłać zdjęcie konkursowe czyli  przedmioty które są Twoim "must have" podczas wyjazdów wraz z krótkim opisem, linkami do publikacji oraz screenshotami postów: na Facebooku i Instagramie.
  3. oznaczyć zdjęcia hashtagami: #Infoloty #ChallengeRocket #InfolotyChallenge oraz mieć status publiczny i ogólnodostępny.
  4. polubić stronę Infoloty.pl na Facebooku oraz obserwować profil na Instagramie.

Aby być na bieżąco z konkursem, warto zapisać się do wydarzenia na Facebooku.

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2018 roku do godziny 23:59.

 

Co możesz wygrać?

Pula to 10 biletów do wielu europejskich miast.

Pierwsze miejsce wygrywa aż 4 bilety w dwie strony, kolejne dwa wyróżnienia otrzymują loty dla dwóch osób.

 

Kto będzie oceniał zdjęcia?

Zdjęcia uczestników będą oceniane przez znanych i lubianych polskich influencerów z branży turystycznej i lifestyle.

 

Blogerzy wyłonią autorów najciekawszych zdjęć na podstawie kryteriów takich, jak innowacyjność pomysłu, kreatywność, estetyka i trafność w kontekście do tematu.

 

W ramach konkursu przewidziane jest także Głosowanie Publiczności. Tutaj do zabawy można zaangażować swoją rodzinę i znajomych. Dla faworyta publiczności również czekają atrakcje - lot dla dwojga do wybranego miasta w Europie!

 

Kluczem do sukcesu jest kreatywność, a jeśli komuś zabraknie pomysłów będą je Wam podsuwać Infoloty Challenge, dzieląc się w mediach społecznościowych swoimi patentami na “smart podróżowanie”. Aby być na bieżąco z konkursem, warto zapisać się do wydarzenia na Facebooku.

 

Przede wszystkim liczy się pomysł - podkreśla koordynatorka projektu Infoloty Challenge z ChallengeRocket, Iwona Filimowska. - Może kluczem do wygranej jest przekaz niekonwencjonalnego zastosowania prostych gadżetów? Albo zdjęcie jednego gadżetu posiadającego wiele funkcjonalności? A może po prostu przedstawienie artystycznego nieładu w walizce? Tutaj bardzo liczy się poczucie humoru oraz dystans do siebie.

 

Pomysłów szukajcie również w naszej wyszukiwarce podróżników Olneo.pl  i na naszym Fanpage Fanpage Olneo - Towarzysz Podróży. Jesteśmy patronem medialnym konkursu, więc będziemy dostarczać Wam gorących informacji.

 

Nie marnujcie czasu, rejestrujcie się do konkursu na stronie Infoloty ChallengeRocket. https://challengerocket.com/infoloty-challenge/ i pakujcie „smart walizki”.

 

Może to właśnie ktoś z Was i wygra podróż marzeń i zwiedzi Amsterdam, Madryt, Niceę bądź Rzym?

 

Udostępnij ten artykuł w mediach społecznościowych klikając w przyciski umieszczone pod tytułem artykułu, poinformuj znajomych i zwiększ swoje szanse na wygraną.

 

 

Trzymamy kciuki,

Zespół Olneo.pl


Powrót do Travelblogów
Dołącz do Olneo!

ALBANIA NA WŁASNĄ RĘKĘ: dojazd, promy, samoloty, campingi i inne przydatne info.


Wielu z Was zadaje mi praktyczne pytania o wczasy na własną rękę...

Czytaj więcej

Higiena pożywienia podczas pobytu w tropiku


  Zasady profesjonalnego przygot...

Czytaj więcej