Weryfikacja adresu e-mail
Ta operacja wymaga potwierdzenia adresu. Wyślemy link weryfikacyjny na Twój adres e-mail:
Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić swój adres e-mail i odblokować pełen dostęp.
to była super na własną reke . Wycieczka odbyła się w połowie kwietnia.
Lot wizzair ok 5 godzin w jedna strone i z powrotem podobnie. Pierwszy raz wyjazd na Maderę i mam nadzieję, że nie ostatni. Kiedyś mam nadzieję że wrócę bo 6 dni to mało by wszystko zobaczyć....ale udało się zobaczyć większą część.
Wyspa cudna, pełna kwiatów, cudnych widoków na morze i góry, pogoda zmienna max 20 stopni: słońce i deszcz.
2 wycieczki wykupione.
-1 z maderczykiem Filipo suwem po mega ekstremalnych trasach troszkę trzęsło ale ekipa była spoko.
-2 dniowa wycieczka za anamadera busem z Bartkiem polakiem mieszkającym 4 lata. Opowiadał o Maderze I pokazywał Maderę jaka jest piękna.
Taxi można płacić kartą i gotówką. Czasem tylko gotówką miejcie to na uwadze.
Autobusy żółte jeżdżące tylko po mieście, autobusy białe poza miastem płatność tylko gotówką.
Apartament w funchal blisko by zwiedzać miasto-wszedzie na piechotę. Zobaczcie sami czy warto odwiedzić ta wyspę...
Owoce morza przepyszne...jak już tęsknię za tym smakiem....
Miejsca które zobaczyłam:
Funchal, cabo girao 589m, ....
Ja jestem zauroczona tak pięknym miejscem...
Komentarze (0)
Dbamy o Twoją prywatność
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości usług oraz w celach analitycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej
Opuszczasz Olneo
Ten link prowadzi do zewnętrznej strony:
Olneo nie odpowiada za treści na zewnętrznych stronach.