Forum podróżników

Hej!

Szukam kompana/kompanki (max 2 osób) do wspólnej, 3 tygodniowej podróży w terminie 23.08-16.09. Chętnie pojadę w któreś z poniższych miejsc:
1) Kaukaz - Gruzja (2 tyg) + Armenia (1 - 1,5 tyg)
2) Kirgistan / Tadżykistan
3) Bałkany: Bośnia i Czarnogóra lub Albania

Szczegóły i plan do dogadania. Jestem otwarta na wszystkie propozycje, które zakładają w miarę spontaniczne przemieszczanie się (bez rezerwacji noclegów na 3 tyg z góry) oraz aktywny wypoczynek z odrobiną czasu na wyciszenie i leniuchowanie przy książce. Lubię góry - trekkingowo, niestety nie wspinam się; ale też wodę w każdej formie - pływanie, motorówka, kajaki itp. Nie unikam też roweru :) Jestem osobą przede wszystkim otwartą i pogodną i tego bezwzględnie oczekuję od współtowarzyszy - szanowania innych kultur i obyczajów. Super, jeśli wolisz naturę niż miasta (choć i urokliwą starówką można chwilę pospacerować) i jeśli uwielbiasz próbować lokalnej kuchni i nie masz problemu z jedzeniem w knajpkach (wszystko w granicach rozsądku, ale na wyjazdach szkoda czasu na gotowanie). Jestem osobą żywiołową, spontaniczną, ale jak każdy miewam momenty wyciszenia i respektuję to też u innych. Lubię gadać z lokalsami i często zdaję się na ich rekomendację, wywracając nierzadko plan podróży do góry nogami :)

Patrzysz na świat podobnie i tez masz ochotę odciąć się od pracy na 3 tygodniowej włóczędze? Nie marudzisz, a w Twoim słowniku nie ma słowa "nie da się"? Lubisz spontan i masz poczucie humoru? Dawaj znać koniecznie, na pewno się dogadamy :)
Temat został edytowany: 2018-07-15 20:04:11
Rejestracja

Cześć!

Jeśli chcesz włączyć się do dyskusji aby nawiązać kontakt - Dołącz do Olneo!  


Dyskusja:

2018-07-04 08:52:40

andrzej :

Jestem otwarty na wybor ,propozycje i dialog,nawiażmy kontakt pozdrawiam


2018-06-18 00:19:07

Artur :

Witam. Jestem zainteresowany szeroko pojętą objazdówką po Bałkanach - była Jugosławia, Albania, zahaczenie Bułgarii, Rumunii a także rozważam opcję kaukaską.
Jestem z branży geograficznej, pasjonat zwłaszcza Bałkanów, znam podstawy języków bałkańskich. Byłem już na Bałkanach i bardzo chciałbym wrócić; zwiedzić miejsca, których nie widziałem tym razem nieco zdała od turystycznego na natłoku. Interesuje mnie kontakt z tamtejszą kulturą. Mamy sporo wspólnego, więc myślę, że byśmy się dogadali ; )
Pozdrawiam
Artur z Płocka