Forum podróżników

Cześć. Masz ochotę dołączyć do bałkańskiej wyprawy na pożegnanie lata, a oprócz dobrej zabawy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o kulturze i życiu mieszkańców Czarnogóry, Macedonii oraz Serbii i Albanii?

Zapraszamy na wyjazd organizowany przez pasjonatów regionu.
Start 13 września 2019 z Łodzi (po drodze możemy Cię zabrać z Częstochowy lub Katowic), powrót 22 września 2019.

Co jest w planie naszego wyjazdu?
Serbia (Belgrad, kanion Uvac), Macedonia (Skopje, Jezioro Ochrydzkie i Ochryda), Albania (Tirana), Czarnogóra (Park Narodowy Durmitor z Czarnym Jeziorem, most Djurdjevicia i kanion Tary, Kotor, Budva), opcjonalnie rejs rzeką Crnojevicia do Jeziora Szkoderskiego ? ostatniego siedliska pelikanów w Europie.

Czym podróżujemy?
Autokarem ? zbieramy ekipę około 40 ? 45 osób. Wiek i stan cywilny nie ma znaczenia, jeżdżą z nami zarówno pary i single (zwykle 50%/50%). Osoby, które jadą w pojedynkę są kwaterowane w pokoju z osobą tej samej płci (fajnie się sprawdza i nie wiążę się z dopłatami do jedynek).

Czy jesteśmy biurem?
I tak i nie. Od kilku lat działamy w ramach naszej pasjonackiej inicjatywy ?Pociąg na Bałkany?, w nasze wyjazdy wkładamy całe serce, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez lata spędzone na Bałkanach, które stały się naszym drugim domem. Mamy zarejestrowaną działalność, dzięki temu macie pewność, że Was nie wystawimy ? podpisujemy umowę i wszystko dzieje się zgodnie z prawem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania ?

Koszt tej wyprawy to 1369 zł i 130 EUR

W cenę wlicza się: transport autokarem, 8 noclegów hotelowych ze śniadaniami w pokojach 2 i 3 osobowych z prywatnymi łazienkami; ubezpieczenie podróżne KL NNW, poczęstunek lokalnymi specjałami na pokładzie autokaru, prezentacja bałkańskich filmów z polskim lektorem oraz muzyki charakterystycznej dla każdej odwiedzanej krainy, opieka pilota od lat związanego z Bałkanami Zachodnimi, świetnie zorientowanego w państwach byłej Jugosławii. Zwiedzanie: Belgrad (zwiedzanie miasta z przewodnikiem, Cerkiew św. Sawy), Park Uvac z punktem widokowym Molitva nad meandrami rzeki (dojazd minibusami), Park Narodowy Durmitor w Czarnogórze (Czarne Jezioro), zwiedzanie Skopje, Ochrydy oraz Tirany z lokalnymi przewodnikami.
Temat został edytowany: 2019-07-07 10:25:00
Rejestracja

Cześć!

Jeśli chcesz włączyć się do dyskusji aby nawiązać kontakt - Dołącz do Olneo!  


Dyskusja:

2019-06-25 15:49:34

Sylwia Stonoga :

Witam.
Jestem zaintersowana wyjazdem. Czy są jeszcze wolne miejsca? O której godzinie planowane są wyjazd i powrót?


2019-06-09 11:29:01

Katarzyna Knap :

Witaj. Jestem zainteresowana. Wyslalam wiadomosc na priv. Chcialam jeszcze spytac i ktorej godzinie 13.09 jest wyjazd?Pozdrawiam


2019-06-05 12:51:11

Magdalena :

Witam,
Jestem zainteresowana wyjazdem na Bałkany.
Proszę napisać gdzie będzie miejsce ewentualnej zbiórki? Jaki jest przedział wiekowy? Ja mieszkam w Szczecinie. Byłam w Czarnogórze, Albanii, Chorwacji. Piękne miejsca i chętnie tam pojadę kolejny raz.
Pozdrawiam.