Forum podróżników

Szukam osób do wspólnego włóczykijostwa w ostatni tydzień kwietnia i weekend majowy. Liczy się przyroda, przygoda i przyjaźń. Preferuję poznanie ludzi na spokojnie takimi jakimi są na prawdę więc miejsca dla używek i ekscesów raczej brak. Mam do dyspozycji darmowe miejsca noclegowe (w dwóch niezależnych pomieszczeniach) w Górach Stołowych - warunki schroniskowe. Jadę tak czy inaczej więc jakby co zapraszam do dołączenia i wspólnego górołażenia po okolicy. Można wpaść w gości na krócej. Będę miał do dyspozycji auto na max. 5 osób więc jest możliwość podjechania w pobliskie rejony. Koszty to ew. jedzenie i dojazd. Jadę od strony Zielonej Góry więc mogę zabrać po drodze lub lekko zboczyć z drogi w granicach rozsądku (tzn. nie jadę przez Warszawę czy Białystok)... Zapraszam - im więcej nas w górach tym więcej gór w nas!
Temat został edytowany: 2020-05-05 13:44:05
Rejestracja

Cześć!

Jeśli chcesz włączyć się do dyskusji aby nawiązać kontakt - Dołącz do Olneo!  


Dyskusja:

2020-05-05 13:42:49

Marcin :

I poszło... Ale po takim tygodniu to człowiek przynajmniej czuje się jakby na miesiąc albo na rok wypisał się z szarej codzienności... Zapraszam następnym razem, w Stołowych bywam często.


2020-04-26 18:35:50

Marcin :

W sumie to już od wczoraj jestem na miejscu więc można spokojnie dołączyć. Na razie jestem sam z moim psem i planuję zostać do końca weekendu majowego tj. do niedzieli 03.05. Na weekend majowy ma dołączyć kilka osób. Mam do dyspozycji dwa pokoje w domu w Radkowie. Nie jest to może jakiś hotel ale jest gdzie spać, umyć się, załatwić i coś ugotować - można powiedzieć, że standard schroniskowy. Nie wiem co będzie na weekend ale teraz spokój w górach jest niecodzienny więc można odetchnąć... Trzeba tylko wziąć ze sobą śpiwór bo choć łóżka są to kołder i pościeli brak... Miejsca raczej nie braknie ale w związku z tym, że temat jest otwarty bez ograniczeń różnie może być. Ale to nie problem - w razie czego będzie po prostu większa kolejka do toalety i spanie na glebie.


2020-04-26 15:51:32

andrzej :

Kiedy ,gdzie spanie?