⚠️
Przestarzała przeglądarka
Twoja przeglądarka lub system operacyjny jest zbyt stary, aby poprawnie wyświetlić tę stronę.

Zaktualizuj iOS / Android do najnowszej wersji lub zmień przeglądarkę na Chrome lub Firefox.

Jesteś w drodze...

Olneo

Kuba - objazdówka w 4 osoby - Listopad

przez Marek · 10 lat temu · 9 odpowiedzi
Zamknięty
Zapraszam wszystkich do grupy, bo widzę, że jest wiele osób, które wybierają się na Kubę, ale są rozproszone, a przydatnymi informacjami warto się podzielić (np. o dobrych cenach połączeń).

Ja osobiście szukam 2-3 osób, które chciałyby przeżyć fantastyczną podróż na Kubę. Najchętniej na dłuższy wyjazd i zwiedzanie całej wyspy wspólnie wynajętym samochodem z noclegami w różnych miastach.
Niestety nie znam hiszpańskiego i wciąż nie mam biletów lotniczych, dlatego termin ani długość wyjazdu nie jest określona.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje o atrakcyjnych cenach połączeń.

Odnośnie moich planów wyjazdowych, to jestem mocno nastawiony na fotografię. Interesuje mnie zarówno przyroda na Kubie jak i klimaty / ludzie / fotografia uliczna. Nie bawią mnie natomiast kościoły, katedry itp.

Zaktualizowano 2016-04-18 10:00

Zaloguj się lub załóż konto, aby odpowiedzieć na ten temat. 9

Anna
Anna
10 lat temu
Wracam z kuby..bylam 2.5tyg.nie polecam ci jechac w marcu na czas obamy..wstrzymana ma byc na5dni komunikacja..lub b.ograniczona..juz teraz sa problemy z biletami.
Pozdr.
Marek
Marek
10 lat temu
Ania - dzięki za informacje.
Iwona
Iwona
10 lat temu
Hej Ania a na co się szczepiłaś i na jak długo przed wyjazdem?
Marek
Marek
10 lat temu
Czartery TUI za 2.100 PLN, ale tylko na tydzień
http://oferty.tui.pl/new-rezerwacja-oferty?id_o=260959&trv=ch&ad_count=1&ch_count=0&in_count=0
Możę komuś się to przyda.

Mocno się nakręciłem na Stonesów, a teraz - jak nie udało się kupić biletów - to zeszło ze mnie powietrze :-(
Iza
Iza
10 lat temu
Czy plany sa juz jakos sprecyzowane? Bylabym chetna:)
Iza
Iza
10 lat temu
w maju...:)
Marek
Marek
10 lat temu
Iwona,
Znalazłem takie info dot. szczepień

Żadne szczepienia ochronne nie są wymagane.
Zalecamy jednak zaszczepić się przeciw: polio, tężcowi i błonicy, durowi brzusznemu oraz zapaleniu wątroby typu A.
Źródło: wydawnictwo Pascal

Zaczerpnąłem ze strony
http://www.travelplanet.pl/wycieczki-objazdowe/kuba/wyc-objazdowe/wyc-objazdowe/meksyk-i-kuba,07092016ECTR167244.html?czas=14:14&wyzywienie=2&osoby=2&lotnisko=Warszawa&sortowanie=1&kolejnosc=up&dojazd=F
(zakładka "przewodnik")
Marek
Marek
10 lat temu
Powoli zaczynam myśleć jednak o wyjeździe w Listopadzie.
Do tego czasu może jakaś dobra okazja na bilety będzie i zdążę wszystko zaplanować.

Patrzyłem na wycieczki z biurami podróży. Koszty są bardzo duże (po doliczeniu części dewizowych), a nie ma tam zbyt dużo atrakcji płatnych czy takich, których samodzielnie jeżdżąc nie da się zrobić.
Marek
Marek
10 lat temu
Zdecydowałem, że wyjazd powinien być w listopadzie lub grudniu.

Chcę zobaczyć tyle ile się da - najlepiej wszystko co jest w programach wycieczek objazdowych różnych biur podróży (Sprawdziłem Itakę, Rainbow, Ecco, Horyzonty, Logos i Opal) + kilka innych miejsc na które na pewno trafię przygotowując trasę wyjazdu.

Myślę, że trzeba by na to poświęcić od ok 14.
Miło by było na zakończenie jeszcze jakiś all inclusive na dzień czy dwa.
Noclegi w różnych miastach, ale raczej zarezerwowane wcześniej.

Potrzeba 2 kierowców i kogoś znającego hiszpański. Ja mam prawko, ale hiszpańskiego nie znam.

Dołącz do podróżników! 🌍

Załóż darmowe konto i znajdź towarzyszy podróży.

Zarejestruj się

Dbamy o Twoją prywatność

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości usług oraz w celach analitycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Opuszczasz Olneo

Ten link prowadzi do zewnętrznej strony:

Olneo nie odpowiada za treści na zewnętrznych stronach.