Forum podróżników

Moja propozycja jest skierowana do Pań (wyłącznie), które chętnie wybrałyby się za granicę, ale np., nie znają języka obcego, obawiają się samodzielnych wyjazdów, brakuje im towarzyszki podróży, mają choroby, lub dysfunkcje, które utrudniają im samodzielne wyjazdy, itp., a z drugiej strony nie stanowi dla nich problemu sfinansowanie wyjazdu dla dwóch osób.
Skąd przyszedł mi do taki pomysł do głowy? Po pierwsze kocham podróżować :) Ponadto, od dwóch lat leczę się z powodu choroby nowotworowej, mój czas jest ograniczony (ale nie wiem jak krótki, lub długi), a chciałabym zobaczyć jeszcze wiele pięknych nowych miejsc, lub wrócić do tych, w których już byłam. Najchętniej wyjeżdżałabym co miesiąc, ale jest to wyzwanie dla naszego budżetu domowego (zwykle podróżuję z mężem 1-2 w roku). Mojej choroby, poza okresowym brakiem włosów i osłabieniem, po mnie nie widać. Jestem osobą pracującą, sprawną i aktywną.
Mam 45 lat, jestem mężatką, osobą wykształconą, bardzo empatyczną, jestem dobrą słuchaczką i rozmówczynią. Mieszkam w Poznaniu. Znam język angielski. Jestem świetną organizatorką, przygotowaną na wszystko. Doświadczyłam opóźnionych i odwołanych lotów, wymagających noclegu w miejscu postoju, rezerwacji nowego biletu i uzyskania rekompensaty za odwołany lot. Swobodnie dysponuję swoim czasem.
Priorytetem jest dla mnie pływanie i snurkowanie (maska i rurka). Dlatego ważne jest by towarzyszka podróży potrafiła pływać i czerpać wielką przyjemność z oglądania podwodnego świata; ja najchętniej snurkowałabym cały dzień, do wyczerpania :) Jeśli ktoś umie pływać, ale do tej pory nie korzystał z maski i rurki, to nauczy się tego w mig. Marzę o Malediwach :) (dobrą ofertę z lotami bezpośrednimi do tego kraju ma obecnie Itaka).
Chętnie pojadę do każdego kraju, w którym nie ma obowiązkowych szczepień i konieczności przyjmowania leków, np. przeciwmalarycznych. Dlatego w grę wchodzą głównie kraje europejskie, suche kraje egzotyczne (np. Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman), Ameryka Północna oraz Nowa Zelandia, Australia i część Oceanii.

Jeśli jest Pani zainteresowana moją pozycją, to proszę uprzejmie o kontakt. Spotkamy się, porozmawiamy, poznamy i być może razem wyjedziemy, spełniając swoje potrzeby i marzenia.

Proszę uprzejmie Panów o nieodpowiadanie na moją propozycję; ta oferta jest skierowana wyłącznie do Pań, lub ew. Par i ABSOLUTNIE NIE MA charakteru erotycznego - nie będę odpowiadała na wiadomości od Panów.

Do zobaczenia :)
Monika
mój e-mail: lou111lou@yahoo.com
Temat został edytowany: 2019-09-08 11:57:44
Rejestracja

Cześć!

Jeśli chcesz włączyć się do dyskusji aby nawiązać kontakt - Dołącz do Olneo!  


Dyskusja:

Brak odpowiedzi