⚠️
Przestarzała przeglądarka
Twoja przeglądarka lub system operacyjny jest zbyt stary, aby poprawnie wyświetlić tę stronę.

Zaktualizuj iOS / Android do najnowszej wersji lub zmień przeglądarkę na Chrome lub Firefox.

Jesteś w drodze...

Olneo

Sycylia maj 2018

przez Artur · 8 lat temu · 2 odpowiedzi
Zamknięty
Cześć,
jeśli ktoś planuje odwiedzić Sycylię w tym roku (raczej w maju) i nadal nie znalazł chętnych na ten kierunek to zapraszam do rozmowy. Szukam osób w podobnym przedziale wiekowym - łatwiej jest się dogadać ze sobą :P Mogę wziąć na siebie organizację jako, że jestem już w tym wprawiony ale nie obrażę się za chęć współpracy ;)

Nastawiam się bardziej na wschodnią część wyspy m. in. Syrakuzy - Katania - Taormina. Wyjazd niskobudżetowy na 3-4 dni.
W planie mam dość aktywne zwiedzanie (tzw. 'plażing i leżing' to nie moje klimaty) choć znajduje czas by przysiąść w z piwem/kawą i poobserwować błąkających się ludzi ;)

To chyba na razie tyle ze wstępnych informacji. Czekam na odzew :)
Pozdrawiam, Artur

Zaktualizowano 2018-03-06 22:33

Zaloguj się lub załóż konto, aby odpowiedzieć na ten temat. 1

Magda
Magda
8 lat temu
Nie jestem z twojej grupy wekowej, ale chętnie skorzystam z Twoich doświadczeń, może wyruszę twoim śladem później :)

Dołącz do podróżników! 🌍

Załóż darmowe konto i znajdź towarzyszy podróży.

Zarejestruj się

Dbamy o Twoją prywatność

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości usług oraz w celach analitycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Opuszczasz Olneo

Ten link prowadzi do zewnętrznej strony:

Olneo nie odpowiada za treści na zewnętrznych stronach.