Krzysztof

Blog podróżnika

Dodano: 27-10-2018
Odsłon: 124
Komentarze: 0Wypad na Nosy Be. Razem trójką Olneowiczów znaleźliśmy się na jednej z Madagaskarskich wysp.
Czarterem, czyli bezpośrednio z Warszawy Boeningiem 767 na wyspę. Około 9,5 godziny lotu, nie odczułem go specjalnie, wylot wieczorem, a przylot rano. Obiad i śniadanie w opcji lotu.

Wypad zakupiony w Itace. W planie podróży mają kilka ofert wycieczek za dodatkową opłatą, wybrałem się na trzy z nich (reszta wyjazdu spędzona w morzu i na plaży):

1 Trzy wyspy
2. Nosy Iranja
3. Nosy Be Tour

Jeśli miałbym powtórzyć to tylko pozycja nr 2 (obowiązkowo!), a z 3-ki wybrałbym tylko wjazd na szczyt widokowy i park Lemuria wynajmując np tuktuka z pod hotelu lub pojechać z beach boys'ami.

Jeśli chodzi o hotel, to polecam butikowy Palm Beach Resort & Spa w którym byliśmy (90% to Włosi i ich kuchnia).. Mieliśmy okazje być w hotelu Royal Beach (50% Polaków), ale nie podobał nam się, przy plaży dużo "zaparkowanych" łódek/motorówek, głównie stąd ruszają wycieczki morskie z innych hoteli - tak trochę dziwnie = słaby widok.

Odpoczynek przedni, dobre jedzonko, więcej na zdjęciach.


Obowiązkowo będąc na Madagaskarze trzeba zwiedzić Nosy Iranja, są to dwie połączone ścieżką plaży wyspy, widok niesamowity!

Blogów: 7
Blog podróżnika ### Janusz Turystyki ###

### Miasto Lwów, czyli GDAŃSK z Januszem Turystyki

Kraj: Polska, wpis do dziennika: 2017-08-21 22:04:13

Pewnie nie raz tu byłeś a co innego widziałeś... byłeś na Westerplatte ale nie przyszło Ci do głowy by rozejrzeć się dookoła i wypatrywać Niemców w zaroślach....a co byś zrobił jakby byli? Jarmark św. Dominika i tłok...ścisk, tumult i parę... zobacz cały wpis

Blogów: 5
Blog podróżnika Magdalena

Norwegia

Kraj: Norwegia, wpis do dziennika: 2018-01-14 13:17:53

Kraj, który zajmuje szczególne miejsce w moim życiu bo to właśnie tutaj od 6 lat mieszkam :). zobacz cały wpis

Blogów: 15
Blog podróżnika Martino

Trip po Azji cz. 1 Tajlandia + Malezja

Kraj: Malezja, wpis do dziennika: 2016-02-08 17:50:49

Asia trip Przygoda z Azją zaczęła się w sierpniu po rozmowie z olneowiczką – Kasią. Potem było kilka rozmów na skype i… realne spotkanie u mnie w Rzymie. Następnie spotkanie w PL (w Toruniu) i decyzja o wyjeździe nieco dalszym,... zobacz cały wpis