
Przygoda w 1-2miesiące w UK 🏴
Przygoda.
Zawsze chciałem sprawdzić się w takiej pracy fizycznej w przysłowiowym "polu". Gdzieś tam w kwiatach, paprtykach, czy innych owocach. Chciałbym połączyć "hard work" z wypadami w mistyczne miejsca Wielkiej Brytanii.
Może być fajny czas. 💂♀️ z przygodami.
Planuje wyjazd do Anglii :gb:🏴do pracy sezonowej na 1-2 miesiące połączone ze zwiedzaniem. jeśli czujesz moc, to zapraszam do rozmowy.
Moźlwość poznania swoich ograniczeń i pokonania ich... lub podjęcia wyzwania i wyjścia ze strefy konfortu. :D
Mogę pojechać własnym autem (max 4 osoby) lub na miejscu wynająć jakieś autko. Planuję zwiedzić Glastonbury z górą Tor, załapać się na tamtejszy festiwal pod koniec czerwca, Stonehenge i inne tajemnicze miesjca w miarę możliwości jak w linku poniżej.
https://www.youtube.com/watch?v=R_S8CqjH6OU