Jesteś w podróży, czy oczekujesz na odpowiedni moment do wyjazdu? Żel antybakteryjny do rąk bez użycia wody musi znaleźć się w twoim niezbędniku podróżnika!  Zamów dla siebie, podaruj rodzinie lub przyjaciołom! Miej pod ręką w kraju lub na egzotycznych wyjazdach!

Co zawiera niezbędnik podróżnika?

Jest to komplet trzech buteleczek o pojemności 60 ml każda. W środku jest żel antybakteryjny z wysokoprocentowym alkoholem (~70%) i gliceryną, która zapobiega nadmiernemu wysuszaniu rąk.

Cena kompletu 25 zł plus przesyłka 10 zł na terenie Polski. Ilość kompletów jest ograniczona. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

Wymiary buteleczki to 11cm x 3,5cm. Termin przydatności 3 lata od daty produkcji.

Rachunek do przelewów IDEA BANK 08 1950 0001 2006 0026 5371 0002     

W tytule przelewu lub w wiadomości prosimy napisać "Żel Antybakteryjny Olneo" oraz napisać numer telefonu niezbędny do nadania przesyłki poprzez paczkomaty Inpost.. Niezbędnik niezwłocznie wyślemy po zaksięgowaniu wpłaty w następnym dniu roboczym pod adres właściciela przelewu.

W sprawie pytań lub zamówień prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy tutaj

PRODUKT DOSTĘPNY


Więcej travelblogów Dołącz do Olneo!

Jarek

czy ktoś już zamawiał ten żel?

Jak szybko znaleźć towarzysza podróży


Oto kilka porad co zrobić aby szybko znaleźć osobę która zainteresuje się wyjazdem właśnie z Tobą.   Profil w serwisie dla podróżników Olneo.pl powinien mieć miłe dla oka zdjęcie przedstawiające nasz wizerunek.

Czytaj więcej

Jak wybrać plecak turystyczny?


  Plecak turystyczny to istotny element naszego wakacyjnego wyposażenia. W trasie lub na szlaku to nasz dom i nasza szafa. Dostęp do zawartości powinien być łatwy i um...

Czytaj więcej