Założyciel Olneo.pl

Krzysztof

EU


"Jedno jest pewne, przyszłość nie jest określona."

Krótki przekaz...

Miło mi jest Ciebie gościć w Wyszukiwarce Podróżników Olneo.pl


Mam na imię Krzysztof i moją pasją od 2008 roku stały się portale społecznościowe, w tym właśnie roku, a dokładnie w sierpniu 2008 roku Olneo.pl narodziło się w sieci internet.

O sobie trochę więcej...
Mówię o sobie że jestem katalizatorem pomysłów, współtworzę koncepcje rozwoju serwisów społecznościowych, opracowuję projekty portali. Zarządzam zespołem osób odpowiadających za rozwój.

Przez 8 lat cały serwis i jego infrastruktura były rozwijane i utrzymywane tylko i wyłącznie ze środków prywatnych.

Bardzo się cieszę, że mogę dać wam, czyli użytkownikom serwisu coś od siebie, kawałek swojego serca który zostawiłem przy tworzeniu Wyszukiwarki Podróżników Olneo.pl. Naprawdę kochałem to co robiłem, a robiłem to z prawdziwą pasją spędzając tysiące godzin przy komputerze nad wizją całego serwisu.
Tym samym cieszę się, że serwis wypełnił pewną lukę w Polsce jak również dał mi cel w życiu, coś w czym mogłem spełnić się dla siebie samego jak i dla innych osób.

Nadal do dziś moim marzeniem byłoby aby serwis nie był płatny, jednakże rozrósł się on dzięki wam i wymagał odemnie coraz większych nakładów finansowych, gdzie stanąłem przed pytaniem, czy zamykać serwis, a może w minimalnym stopniu go skomercjalizować.

Dziękuję wam za zakupy Kont Extra, które mogę przeznaczyć na jego modernizacje oraz utrzymanie i tym samym odciążyć swój budżet. W miarę swoich możliwości będę starał się ulepszać to, co nie jest doskonałe.

Jeśli w jakiś sposób serwis spełnił Twoje oczekiwania, to dokonaj zakupu Konta Extra
(dostępnego w cenie dobrej aromatycznej kawy), a tym samym pomożesz pierwszej Polskiej Wyszukiwarce Podróżników bardziej rozwinąć skrzydła.


Na zakończenie mojego listu wierzę, że znajdziecie w Wyszukiwarce Podróżników Olneo.pl wspaniałe osoby z którymi Przeżyjecie Swoją Przygodę na wszystkich kontynentach świata!

Jeśli masz pytanie do mnie to napisz wiadomość w temacie listu pisząc "dla Krzysztofa".

towarzysz podróży


8 lipiec 2018

Backend Olneo.pl

Kacper

Polska


Specjalne podziękowania dla Kacpra oraz zespołu programistów pod jego dowództwem.

Marketing Olneo.pl

Dorota

Polska


Specjalne podziękowania dla Doroty oraz zespołu osób pod jej dowództwem.