Oto kilka porad co zrobić aby szybko znaleźć osobę która zainteresuje się wyjazdem właśnie z Tobą.

 

  • Profil w serwisie dla podróżników Olneo.pl powinien mieć miłe dla oka zdjęcie przedstawiające nasz wizerunek.
  • Opis wyjazdu, najlepiej jak będzie zawierać kilka konkretów jaki mamy cel podróży, mniej więcej jaką destynację oraz w jakim terminie zamierzamy wyruszyć.
  • Pokaż innym osobom gdzie już byłaś/eś, mogą to być zdjęcia z zagranicznych wyjazdów lub z wyjazdów krajowych. Do tego celu służy album podróżnika, jeśli nie lubisz się rozpisywać to dodaj minimalny opis i nieco zdjęć z wyjazdów.
  • Reputacja - zadbaj o swoją reputacje w serwisie, staraj się odpowiadać na wiadomości i być pozytywnym człowiekiem, tak aby otrzymywać pozytywne nominacje.
  • Jeśli dodasz temat na forum podróżników, to więcej osób dowie się o Twoim wyjeździe - tym samym zwiększysz szanse na znalezienie towarzysza podróży.
  • Zainspiruj ludzi wpisem na tablicy podróżników, dodaj tam jakąś ciekawostkę ze świata lub rzuć propozycję na weekendowy City Break, czyli krótki wypad za miasto.

Po zakończonym wspólnym wyjeździe nie zapomnij aby Twój towarzysz podróży wystawił Tobie odpowiedni komentarz z wyjazdu, a ty jemu. Komentarze są bardzo pomocne ponieważ pozwalają łatwiej znaleźć bezkonfliktowe osoby do planowanego wyjazdu.

Udanych wojaży życzy Olneo.pl

Przeczytaj jeszcze: trolle internetowe a netykieta w serwisie


Powrót do Travelblogów Dołącz do Olneo!

Tanio podróżować


Jak tanio podróżować Garść rad jak tanio podróżować po świecie. 1. Na początek znajdź kompanów na wjazd w Wyszukiwarce Podróżników, bo po pierwsze taniej zapłacisz za pok&oacu...

Czytaj więcej

Historia podróży


Ludzie podróżują przez długi czas - czy to samolotem, samochodem, pociągiem, statkiem, rowerem, konno czy po prostu pieszo. Przez wieki szybkość i komfort podróżowania zmieniły się dramatycznie. Jeśli w średniowieczu były głównie motywowane względami religijnymi lub gospodarc...

Czytaj więcej