Jak szybko znaleźć towarzysza podróży

Oto kilka porad co zrobić aby szybko znaleźć osobę która zainteresuje się wyjazdem właśnie z Tobą.

 

  • Profil w serwisie dla podróżników Olneo.pl powinien mieć miłe dla oka zdjęcie przedstawiające nasz wizerunek.
  • Opis wyjazdu, najlepiej jak będzie zawierać kilka konkretów jaki mamy cel podróży, mniej więcej jaką destynację oraz w jakim terminie zamierzamy wyruszyć.
  • Pokaż innym osobom gdzie już byłaś/eś, mogą to być zdjęcia z zagranicznych wyjazdów lub z wyjazdów krajowych. Do tego celu służy album podróżnika, jeśli nie lubisz się rozpisywać to dodaj minimalny opis i nieco zdjęć z wyjazdów.
  • Reputacja - zadbaj o swoją reputacje w serwisie, staraj się odpowiadać na wiadomości i być pozytywnym człowiekiem, tak aby otrzymywać pozytywne nominacje.
  • Jeśli dodasz temat na forum podróżników, to więcej osób dowie się o Twoim wyjeździe - tym samym zwiększysz szanse na znalezienie towarzysza podróży.
  • Zainspiruj ludzi wpisem na tablicy podróżników, dodaj tam jakąś ciekawostkę ze świata lub rzuć propozycję na weekendowy City Break, czyli krótki wypad za miasto.

Po zakończonym wspólnym wyjeździe nie zapomnij aby Twój towarzysz podróży wystawił Tobie odpowiedni komentarz z wyjazdu, a ty jemu. Komentarze są bardzo pomocne ponieważ pozwalają łatwiej znaleźć bezkonfliktowe osoby do planowanego wyjazdu.

Udanych wojaży życzy Olneo.pl

Przeczytaj jeszcze: trolle internetowe a netykieta w serwisie

Powrót do Travelblog

 

Trolle internetowe, a netykieta w serwisie


Co lubi internetowy Troll?   Troll lubi gniew i internetowe szaleństwo. Troll lubi jak ludzie są nieszczęśliwi tak jak on. Troll lubi obrażać i atakować personalnie swoich rozmówców. Troll lubi podszywać się po...

Czytaj więcej

Jak zwiedzać świat, czyli 100 Pomysłów Na Podróżowanie


Chyba nie ma człowieka na ziemi, który nie marzyłby o dalekich podróżach, i przygodach z nimi zw...

Czytaj więcej