Michał

Blog podróżnika

Dodano: 27-06-2018
Odsłon: 205
Komentarze: 0Czterodniowy wyjazd do Burgas nad Morzem Czarnym. Na miejscu zastałem dużo słońca i wystarczył tylko jeden dzień na plaży, żeby opalić się z sensem. Kolejne dni można zagospodarować na kajakach na południu od Burgas "Kayak Safaris" mają swoją stronę na FB oraz na przejażdżkach na quadach, również znajdziecie ich na FB (cena ok 80 BGN).

Miasto nie przypadło mi na pierwszy rzut oka do gustu. Być może mam bardziej zachodnie wymagania. Na negatyw wpłynęły nie zabezpieczone śmietniki przy ulicach z których mewy robiły co chciały oraz włóczące się koty.

Porównując kobiety w przedziale do 30 r.ż. do Polek, to Bułgarki są atrakcyjne i miło idzie się przez miasto z uśmiechem.

Znajdziecie dużo kawiarni przy ulicach.

Na plaży znajduje się ładny klub, który żyje nocą, warto o niego zahaczyć mając ze sobą 40 BGN na parę drinków.

Ostatni dzień spędziłem na wyspie leżącej 6km od portu Burgas, skąd możecie dopłynąć do miejsca z historią, małym interaktywnym muzeum i pięknym widokiem na morze.


Jak na 4 dni szybkiego resetu całkiem przyzwoicie. Osobiście męczę się przy dłuższych wyjazdach. Polecam na 6 w skali do 10.

Blogów: 4
Blog podróżnika Piotr

Rafting Dunajec - Szczawnica, Zakopane, Pieniny

Kraj: Polska, wpis do dziennika: 2017-07-24 11:06:40

Rafting Dunajec - Szczawnica, Zakopane, Pieniny zobacz cały wpis

Blogów: 15
Blog podróżnika Martino

Weekend na Malcie

Kraj: Malta, wpis do dziennika: 2016-12-08 14:18:58

Weekend na Malcie Niebawem mam egzamin więc chciałem się „zresetować”, a nic mi nie daje tyle satysfakcji i pozytywnego „powera” co podróże. Ponieważ w tym roku zwiedziłem już 3 kraje azjatyckie i 6 europejskich, więc finansowo nie chciałem szaleć (a... zobacz cały wpis

Blogów: 14
Blog podróżnika RobertB

Bałkany 2017 cz. 1 Serbia

Kraj: Serbia, wpis do dziennika: 2017-08-13 22:48:04

W ambitnym składzie wyruszyliśmy na kolejny podbój bałkańskich klimatów. Budapeszt jak Budapeszt, z ciekawostek zdjęcia autobusu-amfibii z prawdziwą kotwicą jak przystało na okręt desantowo-turystyczny :-) Z powodów czasowo-logistycznych z Budapesztu skoczyliśmy od razu do Nowego Sadu (uwaga na przebudowę autostrady... zobacz cały wpis